Siit leiad andmebaasi Läänemaa muuseumite ja galeriide kohta: MUUSEUMID JA GALERIID LÄÄNEMAAL

MUUSEUMID

Haapsalus

Haapsalu Piiskopilinnus 
Piiskopilinnuse väravad on avatud iga päev kl 7-24
tel +372 472 5346 +372 518 4664
info@haapsalulinnus.ee
http://www.haapsalulinnus.ee/
Muuseum, Toomkirik, Kellatorn, Võlvkeldrid, Laste mänguväljak, Viburada, Savitöökoda, Audiogiid ja Giiditeenus

Iloni Imedemaa
Kooli 5, Haapsalu
tel +372 473 7065 +372 583 62803+372 583 62803
imedemaa@salm.ee
http://www.ilon.ee/

Haapsalu Raekoda
Kooli 2, Haapsalu
info@salm.ee
4737665
www.salm.ee

Eesti Raudteemuuseum ja sidemuuseum
Raudtee 2, Haapsalu,
tel +372 473 4574+372 473 4574
raudtee@jaam.ee
http://www.jaam.ee/

Rannarootsi Muuseum
Sadama 32, Haapsalu
tel +372
5562 3993
ylo@aiboland.ee
http://www.aiboland.ee/

SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid
Kooli 5, Haapsalu
Tel: 473 7065
www.salm.ee
info@salm.ee

Haapsalu pitsikeskus
Karja 25 Haapsalu 90502
tel. 56287800  (tööajal)
info@haapsalusall.ee
Avatud: 
T 11-18; K-R 11-16 ja L 11-15.
Pitside püsiekspositsioon (pilet 1,50 eurot); kauplus, galerii, käsitööseltsi kodu.

Läänemaal

Ants Laikmaa majamuuseum
Kadarpiku küla, Taebla, Läänemaa,
tel +372 472 9756+372 472 9756
laikmaa@salm.ee
http://www.salm.ee

Koela talumuuseum

Koela küla, Taebla, Läänemaa
tel +372 56613584+372 56613584
koela@taebla.ee
https://www.facebook.com/koela.talumuuseum

Matsalu Looduskeskus
Penijõe küla, Lihula vald, Läänemaa
Tel +372 472 4236+372 472 4236
matsalu.looduskeskus@rmk.ee
http://www.matsalu.ee

Nõva Looduskeskus
Peraküla, nõva vald, Läänemaa
Tel +372 676 7180+372 676 7180, +37253021650+37253021650
nova.looduskeskus@rmk.ee
http://www.rmk.ee

Lyckholmi muuseum ja Saare mõis
Saare küla, Pürksi, Noarootsi, Läänemaa
tel  +372 5698 8440+372 5698 8440
anu.kari63@gmail.com,
http://saaremois.ee

Lihula muuseum ja mõis
Tiigi 5, Lihula, Läänemaa
tel +372 477 8191+372 477 8191
muuseum@lihula.ee
http://muuseum.lihula.ee/

August Tampärgi nimeline Hanila muuseum
Hanila, Läänemaa
tel +372 
5333 8586
hanilamuuseum@gmail.com
www.hanilamuuseum.ee

Põlluotsa Talumuuseum
Peraküla, 91101, Nõva vald, Läänemaa
Tel +372 472 3115+372 472 3115, +3725084306
milvikivistik@gmail.com

Kiideva küla koduloomuuseum
Kiideva, Ridala, Läänemaa
tel +4729070, +372 5345 3663+372 5345 3663
kiidevamuuseum@hot.ee
http://www.kiideva.ee/muuseum 

Vormsi Talumuuseum/Pears talu
Sviby küla, Vormsi
Tel +372 530 88320+372 530 88320
talumuuseum@vormsi.ee
http://www.talumuuseum.vormsi.ee 

Vanasõidukite Virtsu Muuseum
Linnamäe tee 11, Virtsu, Läänemaa
Tel +372 516 5188, +372 53730072+372 53730072
unicsenior@hot.ee
http://www.wix.com/unicsenior/unic

Virtsu Harrastusmuuseum
Virtsu seltsimaja (Tööstuse 11)
Tel 5151988
virtsu@virtsu.ee
www.virtsu.ee

GALERIID

Haapsalu

Epp-Maria galerii
Kalda 2, Haapsalu
Tel +372 472 4194+372 472 4194, +372 5082828
galerii@eppmaria.ee
http://www.eppmaria.ee

Evald Okase Muuseum-Galerii
Karja 24, Haapsalu
Tel +372 554 9024
eo.muuseum@mail.ee
http://www.evaldokasemuuseum.ee/

Haapsalu Kunstikooli Galerii

Karja 8, Haapsalu
Tel +372 473 5608+372 473 5608
ceramic@hot.ee


Ilon Wiklandi Galerii/ Iloni Imedemaa

Kooli 5, Haapsalu
Tel +372 473 7065+372 473 7065,+372 58362803+372 58362803
info@muuseum.haapsalu.ee
http://www.ilon.ee/

Haapsalu Linnagalerii
Posti 3, Haapsalu
Tel +372 472 4470+372 472 4470, +372 514 6320
akruusing@hot.ee
http://galerii.kultuurimaja.ee/

Keraamikakoda Tigukass
Karja 21, Haapsalu
Tel +372 512 2454, +372 56563100+372 56563100
tigukass@tigukass.ee
http://www.tigukass.ee

Galerii Central
Karja 21, Haapsalu
Tel +372 472 7104+372 472 7104, +372 566 05860+372 566 05860
galerii@turundustugi.ee
http://www.galerii.turundustugi.ee

Haapsalu Loomekeskus ja Jaani galerii
Jaani 2, Haapsalu
Tel +372 509 3749
aita@kunstivara.ee
http://www.loomekeskus.ee

Call
Send SMS
Add to Skype

You'll need Skype CreditFree via Skype
Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele