Kirikud ja kogudused


Eesti Evangeelne Luteri Kirik

LÄÄNE PRAOSTKOND
Nigula tee 1, 90807 Lääne-Nigula
Tel 479 6658, laane@eelk.ee
Praost Leevi Reinaru, leevi.reinaru@eelk.ee
Abipraost Lembit Tammsalu, lembit.tammsalu@eelk.ee

HAAPSALU Püha Johannese kogudus
Kooli 6, 90501 Haapsalu
tel 473 7166, 473 7167, 473 7168, faks 473 7017
haapsalu@eelk.ee
Koguduseõpetaja Tiit Salumäe, tiit.salumae@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00 toomkirikus


HANILA Pauluse kogudus
Tööstuse 10-1, 90101 Virtsu, Läänemaa
tel 553 0045
hanila@eelk.ee
Koguduseõpetaja Lembit Tammsalu, lembit.tammsalu@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval 15.00


KARUSE Margareeta kogudus
Kinksi küla, Hanila vald 90130, Läänemaa
tel 5691 5347
karuse@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Kaido Saak, kaido.saak@eelk.ee
Diakon Meelis Malk, meelis.malk@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 1. ja 3. pühapäeval 14.00


KIRBLA Püha Nikolause
kogudus
90201 Kirbla, Läänemaa
tel 477 1142
kirbla@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Illimar Toomet, illimar.toomet@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 1. ja 3. pühapäeval 14.30


KULLAMAA Püha Johannese
kogudus
90701 Kullamaa, Läänemaa
tel 553 0045
kullamaa@eelk.ee
Koguduseõpetaja Lembit Tammsalu, ltammsalu@gmail.com
Jumalateenistus
pühapäeviti 11.00


LIHULA Eliisabeti kogudus
Tallinna mnt 11, 90303 Lihula, Läänemaa
tel 5691 5347
Koguduseõpetaja Kaido Saak, kaido.saak@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00

LÄÄNE-NIGULA Püha Nikolause kogudus
Nigula tee 1, 90807 Taebla, Läänemaa
tel 479 6658, faks 479 6658
laane-nigula@eelk.ee
kodulehekülg: www.eelk.ee/laane-nigula/
Koguduseõpetaja Leevi Reinaru, leevi.reinaru@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 12.00


MARTNA Püha Martini
kogudus
90601 Martna, Läänemaa
tel 5323 2438, 5809 3633
martna@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Küllike Valk
Jumalateenistus kuu 1. ja 3. pühapäeval ja kirikupühadel 13.00

NOAROOTSI Püha Katariina
kogudus
91201 Pürksi, Läänemaa
tel 5649 8724
noarootsi@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Leevi Reinaru
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval 14.00


NÕVA Püha Olevi
kogudus
91101 Nõva, Läänemaa
tel 479 3374
nova@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Peeter Krall, Peeter.Krall@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval pühapäeval 11.00


PIIRSALU
kogudus
90902 Piirsalu, Läänemaa
tel 477 5517, 476 2185
Hooldajaõpetaja Lembit Tammsalu
Jumalateenistus kuu 2. ja viimasel pühapäeval 14.30


RIDALA Püha Maarja Magdaleena kogudus

Kolila, 90411 Ridala vald, Läänemaa
tel 472 4210, 5809 3633
ridala@eelk.ee
kodulehekülg: www.eelk.ee/ridala/
Koguduseõpetaja Küllike Valk
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval ja kirikupühadel kell 13.00


VORMSI Püha Olavi
kogudus
Hullo küla, 91301 Vormsi, Läänemaa
tel 473 2157
vormsi@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Ants Rajando, ants.rajando@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval 11.00

 

Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik

Haapsalu Maria-Magdaleena kogudus
Linda 2, 90502 Haapsalu
Tel 473 7211

georgius@maria-magdaleena.ee
www.maria-magdaleena.ee/

Preester Jüri Ilves


Uue-Virtsu Kristuse Sündimise kogudus

Kõmsi, Hanila vald, 90102 Läänemaa
Tel 473 7211
Preester Jüri Ilves


Eesti Metodisti Kirik

Haapsalu Metodisti kogudus
Endla 6, 90504 Haapsalu
Tel 473 5624
haapsalu@metodistikirik.ee
www.metodistikirik.ee/kogudused.php?kogudus=haapsalu
Pastor Rauno Ojassoo
Jumalateenistused:
P 11.00, K 17.00 palvus


Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit

Haapsalu Baptistikogudus
Metsa 24, 90505 Haapsalu
tel/faks 475 7856
www.haapsalubk.ee
eenok.palm@gmail.com
Kogudusevanem Eenok Palm
Jumalateenistused:
P 10.00
E 18.00 palvus
K 19.00 piiblitund

Lihula Baptistikogudus
Aadress: Uus 11, 90303 Lihula
Telefon: 504 7145
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 12.00
Pastor: Aivar Raudver
Juhatuse esimees: Raja Kullerkupp

Ridala Baptistikogudus
Piirkond: Läänemaa
Aadress: Vilkla küla, 90408 Ridala, Läänemaa
Telefon: pastor tel./fax 479 2597 ja 5069 113, juhatuse esimees 521 6521
Kodulehekülg: http://www.ridalakogudus.ee/
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 11.30
Pastor: Aare Tamm
Juhatuse esimees: Ethel Suurküla

Ridala Baptistikoguduse Lähtru tööpunkt
Aadress: Suure-Lähtru küla, 90632 Martna vald, Läänemaa
Telefon: 5663 3214
Kodulehekülg: http://www.ridalakogudus.ee/
Jumalateenistuse aeg: kuu teisel pühapäeval kell 14
Pastor: Aare Tamm

Ridala Baptistikoguduse Mäevalla tööpunkt
Aadress: Põgari küla, 90421 Ridala vald, Läänemaa
Telefon/fax 479 2595; mob 506 9113
Kodulehekülg: www.ridalakogudus.ee
Jumalateenistus iga kuu III pühapäeval kell 15.00
(jõuluteenistusest kuni Ülestõusmispühadeni on teenistustes talvevaheaaeg)
Pastor: Aare Tamm

Palivere Evangeeliumi Kristlaste Vabakogudus
Aadress: Raudtee 4, 90802 Palivere, Läänemaa
Telefon: 479 4407, Mob: 5560 9924
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 11.00
Pastor: Urmas Koppe
Juhatuse esimees: Virge Övel

Sutlepa Baptistikogudus

Aadress: Sutlepa küla, Noarootsi vald, 91230 Läänemaa
Telefon: 506 4428; Fax: 473 1007
Jumalateenistuse aeg: I, III ja V Pühapäev 13.00
Pastor: Toomas Vallimäe
Juhatuse esimees: Albert Rebane

Vormsi Rälby Baptistikogudus
Aadress: Rälby küla, Vormsi vald, 91301 Läänemaa
Telefon: 653 0079, juhatuse liikme mobiil 5664 7246
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 11.00
Pastor: Margus Einlo


Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudus

AKEL Haapsalu Kogudus
Endla 4, 90504 Haapsalu
telefon: 56625526
http://haapsalu.advent.ee/
jaanus-janari.kogerman@advent.ee
Pastor: Jaanus-Janari Kogerman
Jumalateenistused:
R 19.00 koosolek
L 11.00 piiblitund, 12.00 jutlus

 

Eesti Evangeelsete ja Vabakoguduste Liit

EEVL Haapsalu kogudus
Raudtee 12, Haapsalu
Postiaadress: Tamme 38, 90508 Haapsalu
Tel 5668 8180
Faks 475 5257
info@eevlhaapsalu.ee
http://www.eevlhaapsalu.ee
P 11.00 (eesti keeles)


Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik

Haapsalu Maarja Magdaleena (Neeva Aleksandri) kogudus
Postiaadress: Surnuaia 16-3, 90504 Haapsalu
Preester Daniel Lepisk (eesseisja)
Tel 5840 0315
E-post hapsal@yandex.com

Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Haapsalu kogudus
Raudtee 12, 90506 Haapsalu
Pastor Viktor Romanov
Tel 5668 5723
E-post viktor.romanov@eknk.ee
P 15.00 (vene keeles)


Lihula kogudus
Jaama 16, 90302 Lihula
Pastor Marko Põld
Tel 56633048
E-post marko.pold@eknk.ee

Palivere Kogudus
Allikmaa tee 10, 90802 Palivere
Pastor Marika Olenko
Tel 56614667
E-post marikaolen@gmail.com



Jehoova Tunnistajad
Metsa 34, 90505 Haapsalu
Tel 473 7472
haapsalujtk@gmail.com

www.jw.org

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele