Rahvatantsujuhtide kooli lõpetas edukalt Malle Õiglas

Sisestatud: 16.12.2013

Läänemaa on jälle rikkam ühe koolitatud ja diplomiga tantsujuhi poolest.

Õnnitleme!

Marju Viitmaa

 

 Rahvakultuuri Keskuse juures tegutseva kaheaastase rahvatantsujuhtide kooli lõpetajatele antakse tunnistused pidulikul aktusel 13. detsembril kell 18.00 J.Vilmsi t. 55, Tallinnas.

Rahvatantsujuhtide kool on pikaajaliste traditsioonidega populaarne koolitus, kust on välja kasvanud arvukalt praeguseks tunnustatud tantsujuhte.

Koolituse eesmärk on anda põhjalikke teadmisi ja oskusi eesti rahvatantsu alal, et ei katkeks järjepidevus ja ka tulevikus jätkuks häid rahvatantsuõpetajaid igasse Eestimaa paika.

 Tantsutark Mait Agu on öelnud:

 „Kui meie ise oma tantsu ei viljele, ei tee meie eest seda ka keegi teine kogu maailmas. Küllap meie hing ja keha on kõige rohkem valmis just selle tantsu jaoks ja eesti rahvatantsus oleme me maailma parimad.“

Tänavused tublid lõpetajad õpetavad rahvatantsu Viljandis, Rakveres, Tartus, Tallinnas, Kuressaares, Raasikul, Pärnus, Pajusil, Jõelähtmel, Viimsis, Kallastel, Järva-Jaanis ja Haapsalus.

 Rahvatantsujuhtide kooli korraldab Rahvakultuuri Keskus Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ning Kultuurkapitali toetusel.

 Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi allasutus, mille põhiülesanneteks on osalemine kultuuripoliitika kujundamises ja elluviimises, vaimse kultuuripärandi väärtustamine ning kaasaaitamine rahvakultuuri püsimisele ja arengule, samuti täiskasvanute tööalase ja vabaharidusliku koolituse korraldamine rahvakultuuri valdkonnas.

 Lisainfo:

Kaja Tammik

koolitusjuht

Rahvakultuuri Keskus

56568118

kaja.tammik@rahvakultuur.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele