Pühapäeval on Iloni Imedemaal külas harfimängija Aura Alas

Sisestatud: 24.03.2017

Iloni Imedemaa koolivaheaja sündmustele paneb punkti kogupere pillipühapäev. 26. märtsil kell 13.00 toimub kohtumine Haapsalust pärit harfimängija Aura Alasega.

Aura Alas kuulub ansamblisse HARFIMAAGIA, kus seitse maagilist naist ehitasid endale harfid ja mängivad nüüd oma hingekeeltel kauneid lugusid, mis aitavad kuulajatel iseenda südametesse rändama minna.

2014.a oli märgilise tähtsusega, kuna just siis said mitmed maagid esimese kokkupuute harfidega – vormides ja häälestades end läbi pilliehituse.
2015.a detsembris tulid seitse neist kokku, et luua muusikaline kooslus HarfiMaagia, kus mängida südamest südamesse muusikat, mis puhastab inimeste energiakeha ja tõstab energiasagedust.

HarfiMaagia esimene kontsert toimus 5. veebruaril 2016 Urban Yogini Õnnelaboratooriumi joogastuudios Tallinnas. HarfiMaagia on viimase suvega esinenud mitmetel erilistel sündmustel ja MandalaFestivalil Viljandi Jaani kirikus.

Nende võlupillid helisevad 432 Hz sagedusel, mis on õrnem ja helgem ja annab suurema selguse. Enamikule mõjub selline sagedus meditatiivselt ja lõõgastavalt, eriti tervendav mõju on tal südamekeskusele. 432 Hz ühendab sind universumi harmooniaga, mis võimaldab üksolemise tunnet kogu looduga ja tervendab meid raku tasandil.

Lisaks jutustatakse, musitseeritakse ning mängitakse pillipühapäeval koos lugusid. Lastel  on võimalik õpitoas meisterdada juhendajate abiga omale lemmikpill.

 

 

Lisainfo:
Anne Suislep
Iloni Imedemaa juhataja
SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid
anne.suislep@salm.ee
Tel: 5836 2803

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele