Maavalitsus otsib taas Läänemaa aasta ema

Sisestatud: 27.03.2017

Lääne maavalitsus ootab taas ettepanekuid Läänemaa aasta ema tiitli kandidaatide kohta. Seoses maavalitsuste likvideerimisega on see viimane kord, kui konkurssi korraldab Lääne maavalitsus. Ettepanekuid oodatakse kuni 21. aprillini, Läänemaa aasta ema kuulutatakse välja emadepäeva paiku.

Aasta ema tiitel antakse emale, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ning Läänemaa elanik. Aunimetuse eesmärk on tõsta esile emadust ja ema rolli.

Läänemaa aasta ema statuut ja vorm on leitavad Lääne maavalitsuse kodulehel https://laane.maavalitsus.ee/maavanema-poolt-antavad-autasud. Taotlus tuleb esitada Lääne maavalitsuse postiaadressil Lahe 8, Haapsalu või e-postiga info@laane.maavalitsus.ee. Viimane päev ettepaneku esitamiseks on 21. aprill 2017.

Saadud ettepanekute põhjal teeb selleks moodustatud komisjon maavanemale ettepaneku tiitli andmiseks. Maavanem Neeme Suur tunnustab Läänemaa aasta ema mais, emadepäeva paiku.

Sel aastal annab Lääne maavalitsus aasta ema tiitlit välja neljandat korda. Varasemalt on Läänemaa aasta ema tiitli saanud Vivian Hallik, Ingrid Danilov ja Silvi Tarang.

Foto: Läänemaa aasta ema 2016 Silvi Tarang

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele