Läänemaa on tänulik noortepeo „Mina jään“ kordaminekule panustajatele

Sisestatud: 04.07.2017

Noortepidu „Mina jään“ on nüüdseks jäänud selja taha. Aitäh, head Läänemaa kollektiivid, lapsed, noored, juhendajad, lapsevanemad, et tegite suurt tööd, panustasite aega ja energiat ning esindasite suurepäraselt oma maakonda!


Aitäh!

  • Lihula gümnaasiumi 1., 2. ja 5. klassi tantsurühmad ja Pilvi Kase
  • Lihula gümnaasiumi mudilaskoor ning Ave-Piia Rohtla ja Heli Esko
  • Lõuna-Läänemaa mudilaskoor ning Ülle Tammearu, Pille Saatmäe ja Ave-Piia Rohtla
  • Lihula puhkpilliorkester ja Mati Põdra
  • Rahvamuusikaansambel Pillilugu ja Gunnar Grenštein
  • Kõmsi mudilaskoor ja Pille Saatmäe
  • Metsküla Mõmmikud ja Mürakarud ning Astrid Nikkel
  • Kullamaa 7.-8. klasside tantsurühm ja Riina Gilden
  • Kullamaa 9.-12. klasside võimlejad ning Riina Gilden ja Kadi Mäe
  • Palivere põhikooli 1.-2. klasside segarühm ja Palivere mudilaskoor ning Anne Kübarsepp
  • Risti mudilaskoor ja Ivi Küla
  • Oru mudilaskoor ja Eneken Viitmaa
  • Noarootsi noorterühm ning Tiiu Tulvik ja Liia Lees
  • Noarootsi mudilaskoor ja lastekoor ning Endla Kersman
  • Taebla gümnaasiumi 1.-2., 3.-4. ja 5.-6. klasside tantsurühmad ja Malle Niit
  • Taebla  mudilaskoor ja lastekoor ning Kaja Avila
  • Ridala põhikooli 1.-2., 3.-4. ja 7.-9. klasside tantsurühmad Tamme Tõrukesed ja Hilja Tamm
  • Ridala mudilaskoor ja lastekoor ning Anne Pääsuke
  • Uuemõisa lastead-algkooli 2.-3. klasside tantsurühm ja Pille Meeles
  • Uuemõisa mudilaskoor ja Sirje Kaasik
  • Haapsalu linna algkooli 4. klasside tantsurühm ja Tiia Lehepuu
  • Haapsalu linna algkooli 5.-6. klasside tantsurühm Tantsulust ja Malle Õiglas
  • Haapsalu linna algkooli mudilaskoor ning Inge Sinimeri ja Kirsti Tammeniit
  • Haapsalu linna algkooli poistekoor ning Kirsti Tammeniit ja Inge Sinimeri
  • Tõrvik juuniorid ning Liia Lees, Malle Õiglas ja Elerin Lees
  • Haapsalu põhikooli 2.-3. klaaside tantsurühm Rüblikud ja Ruth Kampmann
  • Haapsalu põhikooli Tantsujalad ja Liia Lees
  • Haapsalu põhikooli 7.-8. klasside tantsurühm Tantsulust ja Malle Õiglas
  • Haapsalu põhikooli mudilaskoor ja Lea Semerik
  • Haapsalu põhikooli lastekoor ning Ilona Aasvere ja Karin Lükk-Raudsepp
  • Läki Tantsule mudilaste segarühm ja Grete Grauberg
  • Haapsalu põhikooli segarühm Läki Tantsule, Läki Tantsule I, Läki Tantsule II ning Ulrika Grauberg, Grete Grauberg ja Rivo Reinsalu
  • Läki Tantsule neiduderühm ning Ulrika Grauberg ja Grete Grauberg
  • Kirke 5.-8. ja 1.-5. klasside võimlejad ning Lia Puhm
  • Haapsalu väikesed võimlejad ja Sirle Mik
  • Haapsalu poistekoor ja Kadri Kelner
  • Do-RE-Mi mudilaskoor ja lastekoor ning Anne Pääsuke
  • Canzone ettevalmistuskoor ning Teele Takjas ja Ulrika Grauberg
  • Canzone tütarlastekoor ning Ulrika Grauberg ja Eneken Viitmaa
  • Canzone neidudekoor ning Ulrika Grauberg, Eneken Viitmaa ja Kadi Kaja
  • Haapsalu muusikakooli rahvapilliansambel Pille ning Ingrid Arro ja Margus Tokko
  • Haapsalu kammerorkester ja Lehari Kaustel

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!

Tagasiside toimetusele