Uudised

  • Esileht
  • Uudised
  • 3. aprillil toimub Elar Killumetsaga ettevõtjate infohommik Soffa restoranis

3. aprillil toimub Elar Killumetsaga ettevõtjate infohommik Soffa restoranis

Category: Määratlemata

3. aprillil kell 10–12 toimub ettevõtjate infohommik Soffa restoranis (Posti 1, 90502 Haapsalu). Infohommikul räägib Elar Killumets paindlikust strateegiast, ehk mida teevad need tavalised ettevõtted teisiti, kes suudavad viie aastaga oma väärtust kolmekordistada.

Infohommikul vaatame suurepäraste tulemuste saavutamiseks vajaliku iseenda parima praktika loomist läbi kolme märksõna: paindlik strateegia, kontroll ja fookus. Paindliku strateegia meetodi tuumaks on absoluutselt iga töötaja – juhtkonnast eesliinini – kaasamine aruteludesse, kuidas ettevõtte strateegia tulemuslikult ellu viia.

Koolituse sisust saab veidi aimu sellelt lingilt: http://killumets.ee/agiilne-strateegia-elluviimine/

Elar Killumets on tulemusjuhtimise ekspert ning Tartu Ülikooli doktorant. Juhtimisega on ta kokku puutunud nii alluva, juhi, õppejõu kui ka selle valdkonna uurijana. Oma töös on Elar spetsialiseerunud meeskondade tulemuslikkust tõstvate süsteemide loomisele ning meeskondade efektiivsust mõjutavate tegurite uurimisele. Ta kuulub juhtimisvaldkonna teadlasi ja praktikuid ühendavasse organisatsiooni Academy of Management (AOM) ning meeskondade efektiivsust uurivate teadlaste ühendusse INGRoup.

Infohommikul osalemine on TASUTAKohtade arv on piiratud. Koolitusele saab registreerida kuni 1. aprillini SIIN. Küsimuste korral palun kirjutage meiliaadressile ege.tatarmae@laanemaa.ee.