Daylight

Uudised

  • Esileht
  • Uudised
  • 3. detsembri ettevõtjate infohommiku teema on “Juht vs Töötaja. Üks paat, kaks tüürimeest: kuidas vältida vastandumist ning ennetada konflikte?”

3. detsembri ettevõtjate infohommiku teema on “Juht vs Töötaja. Üks paat, kaks tüürimeest: kuidas vältida vastandumist ning ennetada konflikte?”

Category: Määratlemata

3. detsembril kell 11–12.30 kõneleb Kaspar Kuntor Fra Mare Panoraamsaalis teemal “Juht vs Töötaja. Üks paat, kaks tüürimeest: kuidas vältida vastandumist ning ennetada konflikte?”.

Kas küsimustele ja probleemidele on alati ühene vastus? Erinev nägemus asjast tähendab, et teisel pole õigus? Juhatajate ja töötajate vahelises kommunikatsioonis ja üldiselt probleemide lahendamisel kiputakse olema liiga sirgjoonelise mõttemudeliga. Ei arvestata, et vastas pole peegelpilt. Ei kuulata üksteist, vaid lähtutakse peamiselt enda argumentidest. Arvestada tuleb, et töötaja ja juhi vaheline läbisaamine jõuab ka klientideni/partneriteni, mis annab kuvandi ettevõtte kultuurist. Kas hea või halva, kõik sõltub milliste uskumuste küüsis ollakse. Kas tunneme, et oleme osa suuremast – ehk üks paat mitu tüürimeest? Või on see lihtsalt järjekordne töökoht, mida on võimalik välja vahetada.

Kõik, mida Kaspar Kuntor koolituspäeval õpetama hakkab, on praktikas järgi proovitud ja reaalselt töötab.

Loe põneva infohommiku kohta põhjalikumalt.

Infohommikul osalemine on TASUTA! Koolitusele saab registreerida kuni 1. detsembrini SIIN. Kohtade arv on piiratud. Küsimuste korral kirjutage ege.tatarmae@laanemaa.ee.