Läänemaa parim toode või teenus ning aasta tegu 2019

  • Esileht
  • Läänemaa parim toode või teenus ning aasta tegu 2019

VALDKONNA ASJATUNDJA

KERSTI PALMISTE

+372 510 5141

Konkurss „Läänemaa parim Toode või Teenus ning Aasta Tegu 2019“

Alates 2019. a korraldab SA Läänemaa (edaspidi SAL) koostöös maakonnalehe Lääne Elu ja Läänlane.ee  portaaliga  konkurssi, selgitamaks välja Läänemaa parimad kahes järgnevas kategoorias: parim toode või teenus ning aasta tegu.

Esita Läänemaa parim toode või teenus 2019 kandidaat SIIN

Esita Läänemaa aasta tegu 2019 kandidaat SIIN

Konkursi eesmärk on:

  • Tutvustada Läänemaa kohalikke tooteid ja teenuseid ning nende tootjaid ja pakkujaid, valides esitatud kandidaatide seast välja parima.
  • Tunnustada silmapaistvat aasta tegu, mille on korda saatnud Läänemaa ettevõtja.
  • Innustada ettevõtjaid tegelema tootearendusega ning uute teenuste loomisega.
  • Soodustada positiivset suhtumist ettevõtlusesse ja innustada ettevõtlikku elulaadi.

Konkurss „Läänemaa parim toode või teenus ning aasta tegu” toimub ajavahemikus 15.08–15.09.2019.

Parimate valimine leiab aset kahes osas – esimene voor  toimub 15.08–31.08, mille raames on kõigil võimalik esitada kandidaate, täites ülaltoodud ankeedi. Samuti on võimalik kandidaate esitada suuliselt, helistades telefonil: 5566 4766 või  saates ettepaneku e-kirja teel Info@laanemaa.ee. Nominente saavad pakkuda nii eraisikud, ettevõtted, kohalikud omavalitsused, kodanikuühendused kui ka teised organisatsioonid, sh kandideerijad ise. Esitataval kandidaadil ei tohi olla käesoleval majandusaastal riiklikke maksevõlgnevusi. Ettevõtte tegevus peab olema seotud Läänemaaga.

SAL meeskonnal on õigus välistada konkursilt need kandidaadid, kes ei vasta kriteeriumitele. Teine voor ehk parimate valik toimub 02.09–15.09.2019 rahvahääletusel!

Konkursi võitjad valitakse rahvahääletuse abil Sihtasutus Läänemaa Facebooki, Lääne Elu ja Läänlase portaalis.

Rahvahääletusel selgunud nominendid kuulutatakse välja Ettevõtlusnädala raames toimuval Läänemaa ettevõtjate galal, mis toimub 7. oktoobril 2019 Haapsalus. Lisaks avalikustatakse tunnustuse saajad maakonnalehes Lääne Elu,  portaalis Läänlane.ee ja Sihtasutus Läänemaa meediakanalites.

Kontaktisik:

Kaja Rüütel 55664766