Ettevõtjate infohommikud 2018

  • Esileht
  • Ettevõtjate infohommikud 2018

Ettevõtjate infohommikud 2018

Ettevõtjatele huvipakkuvatel teemadel infohommikuid toimuvad ka sellel aastal! 25. septembril kell 10–13 toimub infohommik Iloni Imedemaa muuseumi kinosaalis (Kooli 5, Haapsalu). Infohommikule on kutsutud rääkima äärmiselt huvitavast teemast – maksude optimeerimisest – oma ala tõeline asjatundja Marko Saag.

Kuigi ettevõtjad üritavad üldreeglina võimalikult vähe makse maksta, jäetakse praktikas siiski sageli mitmed maksuvabastused kasutamata. Ettekande käigus annab Marko Saag ülevaate, milliseid maksuvabastusi Eesti maksusüsteem pakub, kuidas neid kasutada ning mis on erinevus lubatud maksuplaneerimise ja maksudest kõrvalehoidumise vahel. Teemadena käsitleb Marko Saag maksuvaba tulu, autosid, firmaüritusi, koolitusi, kasumi jaotamist, omakapitalist tehtavaid väljamakseid, vara võõrandamist jne.

Marko Saag on tegelenud professionaalse nõustamisega üle 15 aasta, on avaldanud mitmeid artikleid ja raamatuid, töötab rahvusvahelise maksuõiguse lektorina ülikoolis ning esineb mitmetel seminaridel ja konverentsidel. Marko Saag on raamatute “Siirdehinnad Eestis” autor ning “Erisoodustused” kaasautor. Rohkem infot leiad koolitaja kohta siit: http://attela.ee/et/meeskond/marko-saag.

Infohommikul osalemine on TASUTA! Palume enda tulekust hiljemalt 23. septembriks anda märku e-maili aadressile ege.tatarmae@laanemaa.ee.