Daylight

Haapsalu Euroopa päeva festival

  • Esileht
  • Haapsalu Euroopa päeva festival

VALDKONNA ASJATUNDJA

Ege Tatarmäe

+372 5557 4773

Haapsalu Euroopa päeva festival

Euroopa päeva raames toimub Haapsalu turul (Jüriöö 7) ja selle lähiümbruses 4. mail kell 10–14 Haapsalu Euroopa päeva festival.

Festivalil toimub kohalike toodete turg, õpilas- ja minifirmade laat, telk koos esinejate ja meelelahutusprogrammiga ning olemas on ka lasteala.

Haapsalu turu ees olevas parklas on telk, kus Euroopa Parlamendi saadikukandidaadid astuvad üles saate “Reis ümber Eesti” formaadis. Kõik, alates kujundusest kuni sisu ja muusikalise meelelahutuseni, on sama, mis ekraanilt tuttavas ERRi saates. Ürituse päevajuht on legendaarne ja armastatud Ivo Linna. Muusikalised vahepalad esitab ansambel Supernoova, lisaks kuuleb laulmas ka Ivo Linnat ja Antti Kammistet.

Üritus on kõigile TASUTA!

Kui soovid turule kohalikku toodangut (toit, käsitöö, aga ka taimed, muld jms) müüma tulla, registreeri ennast SIIN. Müük ja osalemine on kõigile TASUTA! Müügilaudade arv on piiratud, aga tulla võib ka oma laua või telgiga vms.

Euroopa päeva üritusi korraldab Euroopa Komisjoni esindus koostöös Europe Directi teabekeskuste, Riigi Tugiteenuste Keskuse, Euroopa Parlamendi büroo, ELi liikmesriikide saatkondade ja paljude teiste partneritega.