Daylight

Sündmused

  • Esileht
  • ettevõtjate infohommik disainmõtlemise teemal

ettevõtjate infohommik disainmõtlemise teemal

Mis on disainmõtlemine ja mis kasu sellest võiks olla ettevõtjale? Nendele küsimustele saab vastuse 29. oktoobril kell 11– 14.15 toimuval ettevõtjate infohommikul, kuhu Rasmus Pedanik tuleb kõnelema ettevõtjatele ääretult kasulikust teemast – disainmõtlemisest. Infohommik toimub Fra Mare (Ranna tee 2, Haapsalu 90403) Panoraamsaalis.

Et aimu saada, millega koolitusel tegu, võib üldiselt kirjutada, et disainmõtlemine on mõtteviis ja innovatsiooniprotsess, mille sisuks on uurimine, kiire eksperimenteerimine ja õppimine.

Disainmõtlemise eesmärk on lahendused olemasolevatele probleemidele või uute toodete, teenuste ja süsteemide loomine. Disainmõtlemise kiirkursus annab nii teoreetilise ülevaate kui praktilise kogemuse disainmõtlemisest.

Koolituse läbiviija Rasmus Pedanik on disainmõtlemise ekspert ja treener. Rasmusel on viie aastane kogemus disainmõtlemise rakendamisest olles juhtinud ja ellu viinud üle 120 disainmõtlemise põhise töötoa, kus kokku on disainitud üle 50-ne erineva teenuse.

Rasmus on Sotsiaalse Innovatsiooni Labori asutaja ja juht. Lisaks uurib Rasmus Tartu Ülikoolis doktorantuuris, kuidas erinevad meeskonnad organisatsioonides probleeme lahendavad. Rasmus on täindand ennast disainmõtlemise ja probleemilahendamise metoodikaid õppides nii Aalto kui Gardifi ülikoolis, lisaks läbinud disainmõtlemise kurseid nii Amsterdamis kui Londonis.

Infohommikul osalemine on TASUTA! Koolitusele saab registreerida kuni 25. oktoobrini SIIN. Kohtade arv on piiratud! Küsimuste korral kirjutage ege.tatarmae@laanemaa.ee.


LEAVE A REPLY