Infohommikud 2020

VALDKONNA ASJATUNDJA

EGE TATARMÄE

+372 5557 4773


 

Meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” ajavahemikul 2017-2023 projekti “Läänemaa PATEE 2020-2023” tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ettevõtjale arvestatakse infohommikul osalemist vähese tähtsusega abina (VTAna). Loe selle kohta lähemalt Rahandusministeeriumi lehelt. Peale ettevõtjate on infohommikule oodatud ka muud huvilised! Infohommikud on KÕIGILE OSALEJATELE TASUTA!

 

19. mail kell 10-12 tuleb motivatsioonipartner Kati Suun veebi teel külla, et rääkida külalislahkusest ja selle olulisusest tänases kriisist väljumise olukorras. Kati räägib sellest, milline on eriolukorrast väljuv klient ja mida iga toitlustus- ja turismiettevõte võiks kriisist väljudes silmas pidada. Juttu tuleb klienditüüpidest, kannatlikusest klienditeeninduses, taktikalisest empaatiast ja headest klienditeenindusetavadest. Kati arvab, et nüüd on üsna hea aeg teha oma ettevõtetele korralik külalislahkuse restart – sest seda, kui oluline on sõbralik, siiras, aus ja tore klienditeenindus pärast pikka sotsiaalset isoleeritust – mõistame me kõik! Kati räägib kvaliteetse teeninduse tsüklist, ehk kuidas klienti märgata, mõista, tema probleemi lahendada ja teda väärtustada ning mis juhtub siis, kui me selle ratta tagurpidi tööle paneme.

Infohommikul osalemine on TASUTA! Vajalik on registreerimine. Registreeri ennast sellel vormil. Registreerida saab 18. maini.

————————————————————————————————————————————————————————–

15. aprillil kell 10–11.30 toimub infohommik veebis. Täpsemad juhendid osalemiseks saadetakse infohommikule registreerinutele. Infohommikul kõneleb Annela Mets GoWorkaBitist ja tutvustab nn tööampsude erinevaid võimalusi.

Käsitlemisele tuleb: mis on tööamps ja kuidas projektipõhised töötajad enda ettevõtte kasuks tööle panna? Kuidas on töötamine muutunud viimaste aastatega? Mis juhtub tööga tulevikus? Nendele küsimustele saab vastuse infohommikul, kuhu GoWorkaBiti müügijuht Annela Mets tuleb webinaris kõnelema ja paneb ettevõtjaid kaasa mõtlema väga kasulikust teemast – tööampsudest!

GoWorkaBiti tiim tahab luua maailma, kus inimesed saaksid lihtsalt ja mugavalt valida kas päevaks, nädalaks, kuuks või pikemaks ajaks, kus, millal ja kelle juures nad töötavad ja muuhulgas teha neile võimalikuks leida oma esimene töökoht. Samas soovivad nad anda ka ettevõtetele võimaluse kiirelt ja ilma liigse bürokraatiata leida töötajad just selleks hetkeks, kui neid päriselt tarvis läheb, et kõik tööd saaksid õigel ajal tehtud ilma liigse kuluta. Töötamine ei ole pelgalt rahateenimise viis, vaid inimesed ootavad töölt rohkem…

Pärast TTÜ tehnikateaduse magistrikraadi omandamist on Annela ennast erinevate täiendkoolituste, seminaride ning kirjandusega arendanud. Kogenud agentuuri värbajana on ta ettevõtteid nõustanud ning läbi viinud sadu värbamiskonkursse spetsialistide ning juhtide leidmiseks erinevatest sektoritest. Annela nõustab suuri ettevõtteid ja vastutab selle eest, et GoWorkaBiti platvomile tuleks uusi ja põnevaid ettevõtteid Eestis. Vabatahtlikuna lööb Annela kaasa Recruitment Thursday meeskonnas, mis korraldab värbamisvaldkonna üritusi Eestis igal kuul.

Infohommikul osalemine on TASUTA! Vajalik on registreerimine. Registreeri ennast sellel vormil. Registreerida saab 14. aprillini.

————————————————————————————————————————————————————————-

2020. aasta esimene infohommik toimus Rannarootsi muuseumis 10. märtsil kell 12–14. Tudengite seas ääretult populaarne Mihkel Kangur tuli ettevõtjatele ja teistele huvilistele kõnelema “Säästva arengu eesmärkidest kui strateegilisest paratamatusest”.

Mihkel rääkis muu hulgas, mis on ÜRO säästva arengu eesmärgid, miks nad on olulised ja miks peaks ettevõtjad sellega üha rohkem arvestama ja mida tegema. Sai teada, kuidas muutuvad turud ja töövõtjad, millega peavad ettevõtjad üha enam arvestama. Kuidas ÜRO säästva arengu eesmärgid selleks mõningad tööriistad annavad.

Mihkel Kangur on tudengite seas ääretult populaarne, ta on ka valitud õppejõuks, kelle loengutel õpilased sooviksid ka õppekavaväliselt osaleda. Tallinna Ülikooli jätkusuutliku arengu dotsenti ja vanemteadurit on soojalt soovitanud infohommikule kutsuda ka eelnevatel infohommikutel osalenud koolitajad.

Infohommikul osalemine on TASUTA! Vajalik on registreerimine. Kohtade arv on piiratud! Registreeri ennast sellel vormil.