Uudised

  • Esileht
  • Uudised
  • KÜSK kutsub sind kogemuspäevale “Jalad alla!” 8. novembril Tallinnas

KÜSK kutsub sind kogemuspäevale “Jalad alla!” 8. novembril Tallinnas

Category: Määratlemata

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) kutsub  kõiki vabaühendusi, avaliku sektori esindajaid ja muidu aktiivseid neljapäeval, 8. novembril algusega kell 10 KÜSKi sünnipäevahõngulisele kogemuspäevale Tallinnas. Kogemuspäev kannab pealkirja “Jalad alla!”. 

Millised on mõjuka algatuse loomise eeldused? Keda ja kuidas on riigi asi toetada? Kas teiste edust või ebaõnnestumisest on midagi õppida? Kuidas olla iseseisev ja edukas ka siis, kui KÜSK saab 20? Mis KÜSKist üldse tolku on? Meil on palju küsimusi, aga ka vastusevariante, avatud mõtteridu ning inimesi, kellega neid teemasid arutada ja kes kogemuspäevale omaselt oma kogemusi jagavad. Sina loodetavasti nende seas.

Kogemuspäevale saad registreerida SIIN kuni 25. oktoobrini või kuni kõik 150 kohta täituvad. Oodatud on kõik – vajadusel pakume viipekeelset tõlget ja abi sündmusel liikumisel. Kogemuspäev toimub Lillepaviljonis (Pirita tee 26, Tallinn). Päeva hoiab kursil Märt Treier.

Kogemuspäevalt leiad inspiratsiooni, kasulikke nõuandeid ja soovitusi oma ala ekspertidelt. Ühtlasi tähistame KÜSKi kümnendat sünnipäeva. Kogu kogemuspäeva ajakava on SIIN. Tule ja võta sõber kaasa!

Kogu päeva jooksul on võimalus tutvuda näitusega KÜSKi kümne aasta tegemistest ja tähelepanuväärsematest muutuste loojatest Eesti vabakonnas.

Lisainfo: Mari-Liis Dolenko, tel 655 6423, mariliis@kysk.ee