Daylight

Õpilaste tunnustamine

VALDKONNA ASJATUNDJA

Kaja Rüütel

+372 5566 4766

MAAKONNA PARIMATE ÕPILASTE TUNNUSTAMINE

Traditsiooniliselt tunnustatakse maakonna parimaid õpilasi kevadel, kui õppeaasta parimad tulemused on selgunud. Tunnustatavate nimekirja koostab vastav komisjon koostöös koolidega. Korraldatakse tunnustusüritus, kus tublimaid õpilasi ning nende juhendajaid tänatakse tunnustuskirja ning meenega.

Tunnustuse annab üle SA Läänemaa nõukogu esimees.

5. juunil 2018 tunnustati Läänemaa Ühisgümnaasiumi aulas maakonna parimaid õpilasi. Kutse osalemiseks said 126 õpilast ning nende juhendajad.

Tunnustust jagati suurepäraste tulemuste eest piirkondlikel ja vabariiklikel olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel. Eriti tõsteti esile Haapsalu Põhikooli õpilast Joosep Palmust ning Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilast Piia Tomingat, kel kummalgi oli õppeaasta jooksul kogunenud esikohti koguni kuuelt erinevalt alalt.

Muusikaliseks vahepalaks esinesid vabariiklikult tunnustatud muusikakooli õpilased Laas-Joonas Saul ja Martin Märdimäe õpetaja Sirje Roogla juhtimisel. Päeva korraldas Läänemaa Ühisgümnaasiumi pere – modereeris ühisgümnaasiumi õpilane Gert Käsk ning saali pani elama LÜG-i bänd.

Tunnustuskirjad andis üle SA Lääne-Eesti Arenduskeskuse nõukogu esimees Urmas Sukles, kes ürituse lõppedes rõõmustas tublide õpilaste ja õpetajate rohkuse üle ning soovis, et nad oma tegemistes ei väsiks.