Õpilaste tunnustamine

VALDKONNA ASJATUNDJA

Kaja Rüütel

+372 5566 4766

MAAKONNA PARIMATE ÕPILASTE TUNNUSTAMINE

Traditsiooniliselt tunnustatakse maakonna parimaid õpilasi kevadel, kui õppeaasta parimad tulemused on selgunud. Tunnustatavate nimekirja koostab vastav komisjon koostöös koolidega. Korraldatakse tunnustusüritus, kus tublimaid õpilasi ning nende juhendajaid tänatakse tunnustuskirja ning meenega.

Tunnustuse annab üle SA Läänemaa nõukogu esimees.

PARIMATE ÕPILASTE TUNNUSTAMINE 2020

Keemiaolümpiaadi esikohad

8. klass – Hendrik Veltri (Haapsalu Põhikool)

9. klass – Pärtel Ruut (Haapsalu Põhikool)

10. klass – Raul Vahtmeister (Kullamaa Keskkool)

 

3. klasside emakeeleolümpiaad

1. koht – Kristi Jäämees (Haapsalu Põhikool)

2. koht – Mia Raudsepp (Haapsalu Linna Algkool)

3. koht – Orm Johannes Piir (Noarootsi Kool)

 

Vene keele kui võõrkeele olümpiaadi piirkonnavoor (esikohad)

Lija Jegisman (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Monika Taska (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

4. klass

1. koht – Kaspar Kleinberg (Oru kool)

2. koht – Siie Grete Klemmer (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)

3.-4. koht – Alexia Klis     (Haapsalu Põhikool)

3.-4. koht – Tõru Kannimäe (Oru kool)

5. klass

1. koht – Sefran Looveer (Haapsalu Põhikool)

2. koht – Grethel Protas (Haapsalu Põhikool)

3. koht – Teele Rand (Haapsalu Põhikool)

6. klass

1. koht – Kaspar Kallau (Palivere Põhikool)

2. koht – Rasmus Nebokat (Haapsalu Põhikool)

3. koht – Laurits Piir (Noarootsi Kool)

 

Muusikaolümpiaad

1. koht – Kariina Sarapuu (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

Majandusolümpiaad

1. koht – Mattias Kerge (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2. koht – Aliis Vatku (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Geograafiaolümpiaad

7. klass

1. koht – Marjette Andrea Tederov (Haapsalu Põhikool)

8. klass

1. koht Margetta Pajuste (Haapsalu Põhikool)

9. klass Mart-Jürgen Kukermaa (Haapsalu Põhikool)

Gümnaasium

1. koht – Mattias Kerge (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2. koht – Marie Põlluaed (Läänemaa Ühisgümnaasium)

3. koht – Ingely Soovik (Noarootsi Gümnaasium)

 

Kunstiõpetuse olümpiaad

7. klass

1. koht – Triinu Liis Must (Nõva Kool)

8.klass

1. koht – Aaron Lillemäe (Haapsalu Põhikool)

9. klass

1. koht – Karolin Tiik (Ridala Põhikool)

 

Bioloogiaolümpiaad

6. klass

1. koht – Kaarel Tammann (Haapsalu Põhikool)

7. klass

1.koht – Karen Loorens (Oru Kool)

8. klass

1. koht – Margetta Pajuste (Haapsalu Põhikool)

9. klass

1. koht – Erik Kuusmann (Haapsalu Põhikool)

Gümnaasium

1. koht – Caspar Veskaru (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru gümnaasiumiastme tulemused

10. klass

1. koht – Marie  Keldrima (Läänemaa Ühisgümnaasium)

11. klass

1. koht – Mattias Kerge (Läänemaa Ühisgümnaasium)

12. klass

1. koht – Arlethe Annus (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

Emakeeleolümpiaad

7. klass

1. koht – Marlen Makarov (Haapsalu Põhikool)

2. koht – Hendrik Rand (Haapsalu Põhikool)

3. koht – Katariina Karnau (Haapsalu Põhikool)

8. klass

1. koht – Une Nõupuu (Oru Kool)

2. koht – Karel Markus Rääli (Oru Kool)

3. koht – Maibrit Kaur (Noarootsi Kool)

9. klass

1. koht – Elisabeth Sild (Haapsalu Põhikool)

2. koht – Hanna-Liisa Viitmaa (Oru Kool)

3. koht – Elis Tamm (Haapsalu Põhikool)

10. klass

1. koht – Leelo Sula (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2. koht – Marie Keldrima (Läänemaa Ühisgümnaasium)

3. koht – Lisanna Maasikas (Läänemaa Ühisgümnaasium)

11.klass

1. koht – Mattias Kerge (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2. koht – Marlene Schwindt (Läänemaa Ühisgümnaasium)

3. koht – Merel Keldrima (Läänemaa Ühisgümnaasium)

12. klass

1. koht – Märten Matthias Rääli (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2.-3. koht – Arlethe Annus (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2.-3. koht – Sandra Piir (Noarootsi Gümnaasium)

 

Ajaloo olümpiaad

6.klass

1. koht – Roosmarii Roost (Kullamaa Keskkool)

7. klass

1. koht – Carolina Treu (Kullamaa Keskkool)

2. koht – Orm Robert Rammul (Vormsi Lasteaed-Põhikool)

3. koht – Helen Carmel Boyer (Palivere Põhikool)

8. klass

1. koht – Marja Järv (Kullamaa Keskkool)

9. klass

1. koht – Kaisa-Liisa Niinemets (Nõva Kool)

Eesti 18.sajandil

1. koht – Mattias Kerge (Läänemaa Ühisgümnaasium)

II Maailmasõda

1. koht – Ilja Serenko (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

Loodusteaduste olümpiaad

7. klass

1. koht – Karen Loorens (Oru Kool)

8. klass

1. koht – Raian Kleemann (Oru Kool)

 

Nuputa

5.-6. klass

1. koht:

Kevin Rebonen (Noarootsi kool)

Robin Johan Aasrand (Noarootsi kool)

Robin Merisalu (Noarootsi kool)

Laurits Piir (Noarootsi kool)

7. klass

1. koht:

Uku Toomas Rand (Haapsalu Põhikool, tiim  2)

Hendrik Rand (Haapsalu Põhikool, tiim  2)

Katariina Karnau (Haapsalu Põhikool, tiim  2)

 

Kunsikonkursi „Väike kunstnik“ tulemused

Laureaadid

Kaspar Kure (Haapsalu Linna Algkool)

Heili Harakk (Palivere Põhikool)

Ralph Robert Viiret (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)

Fantaasia eripreemia: Annabel Leheste (Haapsalu Linna Algkool)

Hoolduse eripreermia: Gloria Magdalena Strauss  (Haapsalu Linna Algkool)

Emotsiooni eripreemia: Jass Rosenberg (Ridala Põhikool)

 

Mälumängu meistrivõistlused

1. koht – Haapsalu Põhikooli võistkond (Karolin Aru, Ingrika Tuulik, Henri Suder, Kert Kallas)

1. koht – Läänemaa Ühisgümnaasiumi võistkond (Marie Põlluaed, Johanna Jõgi, Ilja Serenko, Sander Saska)

4.-5. klassi tütarlaste rahvastepalli finaalvõistluse 1. koht (Oru Kool):

Kirke Villakov

Kertu Villakov

Eliise Loorens

Ariina Kuldmeri

Carmen Rae

Sofia Lusmägi,

Grete Edasi

Emma Sofia Pets

 

Õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistöö „Läänemere reostuse muutused Nõva piirkonnas 13 aasta jooksul lestade (Platichtys Flesus) näitel” põhikooli astme esimese preemia, lisaks mitmeid eripreemiaid saanud sama tööga.

Anni Hipp Visla  (Risti Põhikool)

 

Loodusteaduste viktoriin  “Loogiline loodusteadus” Läänemaa parim

Mia-Marii Olenko (Haapsalu Põhikool)

 

Sten Roosi muinasjutukonkursi Leelo Tungla auhind

Karoliina Lääne

Sten Roosi muinasjutukonkursi Lääne maakonna tasandi auhind

Irene Luiga (Palivere Põhikool)

Sten Roosi muinasjutukonkursi Lääne maakonna tasandi auhind

Matthew Alan Boyers

 

Eesti Õpilasfirmade laat 2020 “Kõige keskkonnasõbralikum õpilasfirma”, Eesti parim õpilasfirmade finalist

Birgitta Vare (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Andro Kalamees (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Marko Suitsberg (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Erko Puskar (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

Vabariiklik vene keele võistlus, 1. koht

Julia Snigurskaja (Haapsalu Põhikool)

 

Vabariiklik rahaoskuste olümpiaad põhikooli arvestuses 1. koht

Mark Marcel Schwindt (Haapsalu Põhikool)

 

Vabariiklik rahaoskuste olümpiaad põhikooli arvestuses 2. koht

Kert Kallas (Haapsalu Põhikool)

 

Vabariigi Presidendi väitlusturniiril 2020, venekeelses võistkondlikus arvestuses

Artjom Vinogradov

 

Vabariikliku edulugude konkurssi 1 koht ” Linnaga läbi linna”

Karl Mark Villakov (Oru Kool)

Rageri Keelus (Oru Kool)

Karel Markus Rääli (Oru Kool)

 

Ernst Enno nimelise omaloomingukonkursi võitjad 2020

1.-3. klass

1. koht – Keetele Pärnaste (Haapsalu Linna Algkool)

2. koht – Derek Kaev (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)

3. koht – Rauno Ling (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)

Äramärkimist leidsid:

Thorolf Ollema (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)

Sten Valdman (Haapsalu Põhikool)

4.-6. klass

1. koht – Morten Pirk (Risti Põhikool)

2. koht – Kata Karlis (Haapsalu Põhikool)

3. koht – Ann Murik (Haapsalu Põhikool)

Äramärkimist leidsid:

Jan Rääli

Kätriin Kurst

7.-9. klass

1. koht – Arti Viispert (Haapsalu Põhikool)

2. koht – Sarah-Sofia Brock (Haapsalu Põhikool)

3. koht – Rebeka Villakov (Oru Kool)

Äramärkimist leidsid:

Helen Carmel Boyers (Palivere Põhikool)

Mia Aurelia Kokk (Haapsalu Põhikool)

10.-12. klass

1. koht – Linda Naudi (Läänemaa Ühisgümnaasium)

2. koht – Anni Kallas(Läänemaa Ühisgümnaasium)

3. koht – Mariliis Remmel (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Äramärgitud:

Aliis Vatku (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

PARIMATE ÕPILASTE TUNNUSTAMINE 2019

Eliise Veltri (Haapsalu Põhikool) – 1. koht piirkondlikul keemia-, bioloogia-, matemaatika- ja geograafiaolümpiaadil ja 2. koht piirkondliku emakeeleolümpiaadil 9. klasside arvestuses

Hendrik Veltri (Haapsalu Põhikool) – 1. koht piirkondliku emakeele ja geograafia olümpiaadil, 3. koht piirkonnavooru matemaatikaolümpiaadi 7. klasside arvestuses

Elis Tamm (Haapsalu Põhikool) – 1. koht piirkonnavooru emakeeleolümpiaadi ja 3. koht piirkonna matemaatikaolümpiaadil 8. klasside arvestuses

Mattias Kerge (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht piirkondlikul emakeele-, matemaatika-, geograafia- ja majandusolümpiaadil 10. klasside arvestuses. Vabariigi emakeeleolümpiaadi 10. koht, Vabariigi majandusolümpiaadi 5. koht, 1. koht Läänemaa koolinoorte individuaalses mälumängus gümnaasiumi arvestuses.

Hanna-Liisa Viitmaa (Oru Kool) – 2. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil 8. klassi arvestuses ja 3. koht E. Enno omaloomingukonkursi III kooliastmes

Karel Markus Rääli (Oru Kool) – 1. koht E. Enno omaloomingukonkursil III kooliastmes ja 2. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil 7. klasside arvestuses

Margetta Pajuste (Haapsalu Põhikool) – 1. koht piirkondlikul bioloogia- ja matemaatikaolümpiaadil 7. klasside arvestuses

Uku Viispert (Haapsalu Põhikool) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 2. koht, 7. klassi NUPUTA võistluse tiimis 1. koht

Lisanna Maasikas (Risti Põhikool) – 1. koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil ja üleriigilise eelvooru 1. koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadi 9. klasside arvestuses

Pärtel Ruut (Haapsalu Põhikool) – 1. koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil 8. klasside arvestuses ja vabariiklikul võistlusmängul Känguru 1. koht

Laura Lazarev (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht piirkondlikul emakeele-, bioloogia ja matemaatikaolümpiaadil 12. klasside arvestuses

Kert Kallas (Haapsalu Põhikool) – 1.-2. koht Läänemaa koolinoorte individuaalse mälumängus põhikooli arvestuses ja 1.koht võistkondlikus Läänemaa koolinoorte mälumängusarjas. Vabariiklik 1. koht mälumängusarjas

Anete Pindmaa (Uuemõisa Lasteaed-Algkool) – 1. koht 4. klassi kirjanduslik olümpiaadil ja 2. koht E. Enno omaloomingukonkursi II kooliastmes

Kaspar Kure (Haapsalu Linna Algkool) – 1. koht piirkondlikul Nuti-Spordi võistlustel ja vabariigi 4. koht Nuti-Spordis I kooliastmes

Kendra Kurisman Läänemaa Ühisgümnaasium 1. koht vabariiklikul vene kirjanduse “Elus klassika” konkursi, Rahvusvahelisele konkursi poolfinaalist jõudis 12 finalisti hulka. Finaali … koht, Gümnaasiumi arvestuses

Ants Lobjakas (Läänemaa Ühisgümnaasium) – rahvusvahelise vene keele olümpiaadi finalist Moskvas (99 finalisti 1,6 miljonist osavõtnust üle maailma) gümnaasiumi arvestuses

Jarita Maaria Rintamäki (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht piirkondlikul inglise keele olümpiaadil ja 5. koht vabariiklikul inglise keele olümpiaadil. 2. koht emakeeleolümpiaadil 12. klasside arvestuses

Laas-Joonas Saul (Haapsalu Linna Algkool) – 1. koht piirkondliku inimese õpetuse ja õpioskuste olümpiaadil 5. klasside arvestuses. 1. koht Loode- Eesti regionaalsel akordionistide konkursil

Marja Järv (Kullamaa Keskkool) – 1. koht piirkondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil ja 3. koht vabariiklikul inimeseõpetuse olümpiaadil. 3-4 koht piirkondlikul emakeeleolümpiaadil 7. klasside arvestuses

Jasper Klippberg (Palivere Põhikool) – 1. koht vabariiklikul ettevõtlusmuinasjuttude konkursil, 2. koht vabariiklikul Sten Roosi nimelisel muinasjutukonkursil jutuga “Öised seiklused”

Markus Roomet (Palivere Põhikool) – 1. koht piirkondlikul pranglimisvõistlustel ja vabariigi 3.koht II kooliastmes

Hendrik Rand (Haapsalu Põhikool) – 1. koht võistkondade piirkondlikul võistlustel NUPUTA ja 2. koht piirkondliku matemaatikaolümpiaadil II kooliastmes

Uku Toomas Rand (Haapsalu Põhikool) – 1. koht võistkondade piirkondlikul võistlustel NUPUTA ja 3. koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil II kooliastmes

Mart-Jürgen Kukermaa (Haapsalu Põhikool) – 1. koht piirkondlikul keemia-, bioloogia-, geograafia olümpiaadil I koht. 3. koht Läänemaa koolinoorte individuaalse mälumängus 8. klasside arvestuses

Ilja Romanov (Haapsalu Muusikakool) – vabariikliku noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkursi 2. koht

Viktoria Joonasing (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht 12. klasside arvestuses, vabariigi 4. koht

Andrei Joonasing (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht 10. klasside arvestuses, vabariigi 10. koht

 

Emakeele piirkondlik olümpiaad

Raian Kleemann (Oru Kool) – 3.-4. koht 7. klasside arvestuses

Rebeka Villakov (Oru Kool) – 3. koht 8. klasside arvestuses

Brigitta Vare (Haapsalu Põhikool) – 3. koht 9. klasside arvestuses

Karina Kaur (Noarootsi Gümnaasium) – 2. koht 10. klasside arvestuses

Karolina Lillemets (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 3. koht 10. klasside arvestuses

Marie Põlluaed (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht 11. klasside arvestuses

Arlethe Annus (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 2. koht 11. klasside arvestuses

Ilona Falk (Noarootsi Gümnaasium) – 3. koht 11 klasside arvestuses

Johanna Liiv (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 3. koht 12 klasside arvestuses

Bioloogia piirkondlik olümpiaad

Mia Aurelia Kokk (Haapsalu Linna Algkool) – 1. koht 6. klasside arvestuses

3.klasside olümpiaad

  1. koht – Siie Grete Klemmer (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)
  2. koht – Alexia Klis (Haapsalu Põhikool)

3.-4. koht – Maarja Saar (Haapsalu Linna Algkool)

3.-4. koht – Sofia Lusmägi (Uuemõisa Lasteaed-Algkool)

 

4- 6.klasside matemaatika olümpiaad

Melanie Möll (Haapsalu Linna Algkool) – 1.-2. koht 4. klasside arvestuses

Kauri Kliss (Uuemõisa Lasteaed-Algkool) – 1.-2. koht 4. klasside arvestuses

Tõnu Robert Rand (Haapsalu Põhikool) – 1. koht 5. klasside arvestuses

Kaspar Kallau (Palivere Põhikool) – 2-3. koht 5. klasside arvestuses

Henry Põldver (Haapsalu Põhikool) – 2-3. koht 5. klasside arvestuses

Rami Sepp (Taebla Kool) – 1. koht 6. klasside arvestuses

 

Matemaatikaolümpiaad

Matteus Kalda (Haapsalu Põhikool) – 2. koht 8. klasside arvestuses

Kirill Grigorjev (Noarootsi Gümnaasium) – 2. koht 10. klasside arvestuses

Karl-Alex Sokolov (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 3. koht 10. klasside arvestuses

Maria Allkivi (Noarootsi Gümnaasium) – 1. koht 11. klasside arvestuses

 

Inimeseõpetuse olümpiaad

Mariliis Koplik (Risti Põhikool) – 1. koht 6. klasside arvestuses

Erik Kuusmann (Haapsalu Põhikool) – 1. koht 9. klasside arvestuses

 

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad üleriigiline eelvoor

Helen Carmel Boyers (Palivere Põhikool) – 1. koht 6. klasside arvestuses

Kiur Kaljuvee (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht gümnaasiumi arvestuses

Saksa keele olümpiaad

Myrell Kalda (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 1. koht gümnaasiumi arvestuses

 

Inglise keele olümpiaad

Orm Jondalar Jürgenson (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 2. koht gümnaasiumi arvestuses

Magnus Jakob Epkin (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 3.-4. koht gümnaasiumi arvestuses

Robin Pae (Läänemaa Ühisgümnaasium) – 3.-4. koht gümnaasiumi arvestuses

 

Kunstiõpetuseolümpiad

Eliise Nikker (Risti Põhikool) – 1. koht kolmandas kooliastmes

Elina Ruuse (Taebla Kool) – 2. koht kolmandas kooliastmes

Romek Heimann (Oru Kool) – 3. koht kolmandas kooliastmes

Lisel Adelmann (Noarootsi Gümnaasium) – 1. koht gümnaasiumi arvestuses

 

1.koht 4.klassi kirjanduslikul olümpiaadil – Uuemõisa Lasteaed-Algkooli võistkond

Mari-Kret Silmpärg

Julia Trynova

Anete Pindmaa

 

5.klassi õpioskuste olümpiaadi võistkondlik 1.koht (Haapsalu Linna Algkool)

Loora-Lisandra Ender

Keilin Paimets

Loviise Lekarkin

Keven Vuksta

Laas-Joonas Saul

 

Piirkondlik võistkonnavõistlus Nuputa 5.-6.klassidele 1.koht (Haapsalu Põhikooli võistkond)

Rasmus Nebokat

Aron Urbas

Hendrik Rand

Uku Toomas Rand

 

Piirkondlik võistkonnavõistlus Nuputa 7.klassidele 1.koht (Haapsalu Põhikool)

Alver Järv

Matis Russi

Uku Viispert

 

Läänemaa koolinoorte individuaalne mälumäng 1. koht

Elisabeth Sild (Haapsalu Põhikool) – 1.-2 koht põhikooli arvestuses

Anni Kallas (Läänemaa Ühsigümnaasium) – 2. koht gümnaasiumi arvestuses

Sandra Piir (Noarootsi Gümnaasium) – 3. koht gümnaasiumi arvestuses

 

Võistkondliku koolinoorte mälumängu põhikooliastme 1.koht ja vabariigi 1. koht (Haapsalu Põhikooli võistkond)

Karolin Aru

Ingrika Tuulik

Henri Suder

Kert Kallas

 

Võistkondliku mälumängu gümnaasiumiastme 1.koht (Noarootsi Gümnaasiumi võistkond)

Laura – Elise Kaevats

Katariina Kilk

Ingely Soovik

Brett Puppart

 

Pranglimise parimad:

Ringo Rõõmus (Haapsalu põhikool) – I kooliastme arvestuses

Kaspar Plaas (Palivere Põhikool) – III kooliastme arvestuses

 

  1. klasside ettelugemisvõistlusel 1. koht

Kata Karlis (Haapsalu Põhikool)

 

Ernst Enno omaloomingukonkurss 2019

I kooliaste

Lily Vidrik (Ridala Põhikool)

Mairon Olenko (Haapsalu Põhikool)

Rebecca Riin Laasi (Haapsalu Linna Algkool)

II kooliaste

  1. koht – Kätriin Kurst (Haapsalu Põhikool)
  2. koht – Kris Oliver Kivimäe (Ridala Põhikool)

 

Ernst Enno omaloomingukonkursi II kooliaste eripreemia

Karen Loorens (Oru Kool)

 

Ernst Enno omaloomingukonkurss III kooliaste

  1. koht – Marvel Leesment (Haapsalu Põhikool)

 

Ernst Enno omaloomingukonkursi III kooliaste eripreemia                       

Elise Tilk (Haapsalu Põhikool)

 

Ernst Enno omaloomingukonkursi IV kooliaste                              

IV kooliastme parim – Liisalota Kroon (Läänemaa Ühisgümnaasium)

 

PARIMATE ÕPILASTE TUNNUSTAMINE 2018

5. juunil 2018 tunnustati Läänemaa Ühisgümnaasiumi aulas maakonna parimaid õpilasi. Kutse osalemiseks said 126 õpilast ning nende juhendajad.

Tunnustust jagati suurepäraste tulemuste eest piirkondlikel ja vabariiklikel olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel. Eriti tõsteti esile Haapsalu Põhikooli õpilast Joosep Palmust ning Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilast Piia Tomingat, kel kummalgi oli õppeaasta jooksul kogunenud esikohti koguni kuuelt erinevalt alalt.

Muusikaliseks vahepalaks esinesid vabariiklikult tunnustatud muusikakooli õpilased Laas-Joonas Saul ja Martin Märdimäe õpetaja Sirje Roogla juhtimisel. Päeva korraldas Läänemaa Ühisgümnaasiumi pere – modereeris ühisgümnaasiumi õpilane Gert Käsk ning saali pani elama LÜG-i bänd.

Tunnustuskirjad andis üle SA Lääne-Eesti Arenduskeskuse nõukogu esimees Urmas Sukles, kes ürituse lõppedes rõõmustas tublide õpilaste ja õpetajate rohkuse üle ning soovis, et nad oma tegemistes ei väsiks.