Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK)

  • Esileht
  • Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK)

Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK)


Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK) on ravimuda-mudaravi ja liikumis-tegevusvõime valdkonnas uurimise, arendamise, teabe rakendamise, teabe levitamise ja vahendamise ning teadmuspõhise ettevõtluse arengut soodustav teadmussiirde keskus. TERE KK on partner erasektorile uute tõenduspõhiste tervisetoodete ja teenuste arendamisel. Keskuses töötavad ravimuda-mudaravi ja taastusravi eksperdid-spetsialistid, samuti on kaasatud erinevate praktiliste lahenduste väljatöötamiseks disainer, IT-spetsialist.

Koostöös ettevõtetega on aastatel 2016 – 2019 TERE KK teadmusteenuse lepingute alusel välja töötanud uuenduslikke lahendusi ka Läänemaa ettevõtetele, sh ettevõtjatele Greencube OÜ („Moodulmaja terviklahendus ratastoolikasutajale“), SMARTdo OÜ („Vibroakustilise teraapia lamamistooli juhtprogrammi väljatöötamine“), Ligipääsetav Elukeskkond OÜ („Vertikaliseerimisvoodi abilaualahendus“). Lisaks on TERE KK sõlminud Läänemaa ettevõtjatega kaks litsentsilepingut ravimudasegu (CHM Solution OÜ) ning vibroakustilise seadme (VAT-seadme) tööstusdisainilahenduse kasutamiseks (SMARTdo OÜ).

TERE KK teeb koostööd ka muude asutuste ja organisatsioonidega. Näiteks, koostöös Haapsalu linnavalitsuse, Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse ja Haapsalu kolledžiga on loomisel Haapsalu linna kõnniteede ligipääsetavuse IT-rakendus go.haapsalu.eu, mis sisaldab Haapsalus asukohast-sihtkohani informatsiooni kõnniteede kattematerjali, selle olukorra, kõnniteedel asuvate takistuste kohta.

Hea ettevõtja, kui Teil on huvi tervisetoodete-teenuste arendamise vastu, olete oodatud TERE KKsse konsultatsioonile aadressil Lihula mnt 12, 90507 Haapsalu, Lääne maakond. Palume võtta ühendust, kirjutades e-posti aadressile eva.makienko@tlu.ee või helistades mobiilile 5563 4012.

Kontaktisikud:

Eva Makienko, TERE KK direktor, tel 5563 4012

Talis Vare, TERE KK projektijuht, tel 518 453