Kontakt

MEESKOND

Juhataja:
Anu Kikas
anu.kikas@laanemaa.ee
+372 502 8021
 anu.kikas

Puhkusel 28.06 – 06.08

Ettevõtluskonsultant:
Kersti Palmiste
kersti.palmiste@laanemaa.ee
+372 510 5141
kerstipii

Puhkusel 28.06 – 09.07

Arendusjuht:
Grete Kindel
grete.kindel@laanemaa.ee
+372 5371 0852
 grete.kindel

Puhkusel 05.07 – 23.07 ja 02.08 – 06.08

Projektijuht (haridusega seotud valdkond):
Kaja Rüütel
kaja.ruutel@laanemaa.ee
+372 5566 4766

Puhkusel 01.07 – 30.07

Projektijuht (Europe Direct Läänemaa; rahvatervise- ja turvalisuse):
Ege Tatarmäe
ege.tatarmae@laanemaa.ee
+372 5557 4773

Puhkusel 01.07 – 01.08

Turundusjuht:
Lemmi Kann
lemmi.kann@laanemaa.ee
+372 5322 6484

Puhkusel 05.07 – 01.08

MTÜ konsultant, KredExi korteriühistute meetmete nõustamine:
Tanel Tiisler
tanel.tiisler@laanemaa.ee
+372 5340 4783
taneltiisler 

Puhkusel 01.07 – 28.07

Turismi projektijuht:
Olari Nebokat
olari@visithaapsalu.com
+372 5837 8817

Puhkusel 20.09 – 08.10

Lääne-Eesti investorkonsultant (Lääne-, Hiiu-, Saare- ja Pärnumaa):
Sulev Alajõe
sulev.alajoe@eas.ee
+372 5112 878

Ekspordikonsultant (Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa):
Jaanus Pihelgas
jaanus@sasak.ee
+372 5017 171
jaanuspihelgas

JUHATUS

Sihtasutuse tööd juhib üheliikmeline juhatus – Anu Kikas, anu.kikas@laanemaa.ee, +372 502 8021.

NÕUKOGU

SA Läänemaa nõukogu koosneb neljateistkümnest (14) liikmest. Sealjuures kuus (6) nõukogu liiget nimetab Haapsalu Linnavalitsus, kuus (6) liiget Lääne-Nigula Vallavalitsus ning kaks (2) liiget Vormsi Vallavalitsus arvestusega, et esindajate seas on kas vallavanem/linnapea või volikogu esimees.

SA Läänemaa nõukogu esimees: Urmas Sukles (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)

SA Läänemaa nõukogu liikmed:

  1. Ivo Sarapuu (Vormsi Vallavalitsuse esindaja)
  2. Ene Sarapuu (Vormsi Vallavalitsuse  esindaja)
  3. Einar Pärnpuu (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  4. Hardi Rehkalt (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  5. Neeme Suur (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  6. Aivo Hirmo (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  7. Janno Randmaa (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  8. Mikk Lõhmus (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  9. Ants Ale (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  10. Lauri Väli (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  11. Martin Schwindt (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  12. Jaanus Rankla (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  13. Jaanus Karilaid (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)