Daylight

Kontakt

MEESKOND

Juhataja kt:
Grete Kindel
grete.kindel@laanemaa.ee
+372 5371 0852
 grete.kindel

Ettevõtluskonsultant:
Kersti Palmiste
kersti.palmiste@laanemaa.ee
+372 510 5141
kerstipii

Projektijuht (haridusega seotud valdkond):
Kaja Rüütel
kaja.ruutel@laanemaa.ee
+372 5566 4766

Projektijuht (Europe Direct Läänemaa juhataja; rahvatervise ja turvalisuse spetsialist):
Ege Tatarmäe
ege.tatarmae@laanemaa.ee
+372 5557 4773

Turundusjuht:
Lemmi Kann
lemmi.kann@laanemaa.ee
+372 5322 6484

MTÜ konsultant, KredExi korteriühistute meetmete nõustamine:
Tanel Tiisler
tanel.tiisler@laanemaa.ee
+372 5340 4783
taneltiisler 

Turismi projektijuht:
Olari Nebokat
olari@visithaapsalu.com
+372 5837 8817

Puhkusel 20.09 – 08.10

Lääne-Eesti investorkonsultant (Lääne-, Hiiu-, Saare- ja Pärnumaa):
Sulev Alajõe
sulev.alajoe@eas.ee
+372 5112 878

Ekspordikonsultant (Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa):
Jaanus Pihelgas
jaanus@sasak.ee
+372 5017 171
jaanuspihelgas

NÕUKOGU

SA Läänemaa nõukogu koosneb neljateistkümnest (14) liikmest. Sealjuures kuus (6) nõukogu liiget nimetab Haapsalu Linnavalitsus, kuus (6) liiget Lääne-Nigula Vallavalitsus ning kaks (2) liiget Vormsi Vallavalitsus arvestusega, et esindajate seas on kas vallavanem/linnapea või volikogu esimees.

SA Läänemaa nõukogu esimees: Urmas Sukles (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)

SA Läänemaa nõukogu liikmed:

  1. Ivo Sarapuu (Vormsi Vallavalitsuse esindaja)
  2. Ene Sarapuu (Vormsi Vallavalitsuse  esindaja)
  3. Einar Pärnpuu (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  4. Hardi Rehkalt (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  5. Neeme Suur (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  6. Aivo Hirmo (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  7. Janno Randmaa (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  8. Mikk Lõhmus (Lääne-Nigula Vallavalitsuse esindaja)
  9. Ants Ale (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  10. Lauri Väli (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  11. Martin Schwindt (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  12. Jaanus Rankla (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)
  13. Jaanus Karilaid (Haapsalu Linnavalitsuse esindaja)