Kontaktid

MEESKOND

Juhataja:
Anu Kikas
anu.kikas@laanemaa.ee
+372 502 8021
anu.kikas

Puhkusel 28.06 – 06.08

Ettevõtluskonsultant:
Kersti Palmiste
kersti.palmiste@laanemaa.ee
+372 510 5141
kerstipii

Arendusjuht:
Grete Kindel
grete.kindel@laanemaa.ee
+372 5371 0852
grete.kindel

Projektijuht (haridusega seotud valdkond):
Kaja Rüütel
kaja.ruutel@laanemaa.ee
+372 5566 4766

Projektijuht (Europe Direct Läänemaa; rahvatervise- ja turvalisuse):
Ege Tatarmäe
ege.tatarmae@laanemaa.ee
+372 5557 4773

Turundusjuht:
Lemmi Kann
lemmi.kann@laanemaa.ee
+372 5322 6484

MTÜ konsultant, KredExi korteriühistute meetmete nõustamine:
Tanel Tiisler
tanel.tiisler@laanemaa.ee
+372 5340 4783
taneltiisler

Turismi projektijuht:
Olari Nebokat
olari@visithaapsalu.com
+372 5837 8817

Lääne-Eesti investorkonsultant (Lääne-, Hiiu-, Saare- ja Pärnumaa):
Sulev Alajõe
sulev.alajoe@eas.ee
+372 5112 878

Ekspordikonsultant (Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa):
Jaanus Pihelgas
jaanus@sasak.ee
+372 5017 171
jaanuspihelgas