Põlevkivi Kompetentsikeskus

  • Esileht
  • Põlevkivi Kompetentsikeskus

Põlevkivi Kompetentsikeskus

Põlevkivi Kompetentsikeskus (PKK) on teadus- ja arenduskeskus, mis pakub teenuseid ettevõtetele ja avalikule sektorile põhiliselt põlevkivi- ning keemiavaldkonnas, aga ka tehnikavaldkonnas laiemalt.

Töötoas osalejatele tutvustatakse kompetentsikeskust, mis pakub:

  • teadus- ja arendusteenuseid;
  • ettevõtlusteenuseid ning üürilaborite kasutamise võimalust keemia- ja tehnikavaldkonna ettevõtetele;
  • intellektuaalomandi teenuseid;
  • laboriteenuseid (kütuste tehnoloogia teadus- ja katselabori akrediteerimistunnistus L059).

Osalejad saavad võimaluse veenduda, et lisaks põlevkivile kuulub PKK pakutavate teenuste hulka palju teisi valdkondi, mida kinnitab ka töötoas osalev ettevõtja, kes räägib koostöökogemusest kompetentsikeskusega ja oma ettevõtte eduloost.

Rõhutame, et PKK on teenuseid pakkunud erinevate valdkondade ettevõtetele. Nii näiteks on klientide hulgas esindatud puidu- ja metallitööstus, jäätmete ümbertöötlemise ja taaskasutamise ettevõtted ning plastitööstus. Eraldi võiks välja tuua, et PKK on konsulteerinud ka biotehnoloogia ettevõtteid, kosmeetikatoodete ja mesilasteraapia arendajaid. Võimaluse oma äri edendada on saanud näiteks digiekraanide arendaja, saades vajalikku tuge oma tehniliste lahenduste väljatöötamisel ja kaitsmisel. Kindlasti on aga väga hea koostöö keemia- ja põlevkiviettevõtetega, millel on suur panus kompetentsikeskusele aluse panemisel.

 Põlevkivi Kompetentsikeskusesse on oodatud erinevad ettevõtted, et koostöös leida parimad lahendused oma toodete arendamisel ja äritegevuse edendamisel!

Lisainfo: www.pkk.ee