EV100 kingituste taotlusvooru tähtaeg on 25. aprill

Sisestatud: 14.03.2017

Läinud nädalal toimus Haapsalu sotsiaalmajas EV 100 ja KOP taotlusvoorude infopäev. Kohale oli tulnud pea 70 huvilist üle kogu maakonna. Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamisest rääkis Margus Kasterpalu, kingituste taotlusvooru tutvustas Katrin Barnabas. Mati Kallemets rääkis kohaliku omaalgatuse programmi kevadisest taotlusvoorust.

Maavanem Neeme Suur ütles kokkusaamise avasõnades, et käes on aeg, mil „tehtagu” enam ei toimi. Täna tuleb ise teha ja ise vastutada. EV 100 suurprojektide juht Margus Kasterpalu lisas, et olulised ongi just väiksed ühtsed kogukonnad. Kui see kogukond iseendale Eesti juubeliks kingituse teeb, siis on see ka kingitus kogu riigile.

 

 

 

 

 

 

Mis on kingitus, keda oodatakse taotlema, millised ettevõtmised toetust saavad – sellest rääkis täpsemalt Katrin Barnabas. Toetust saab küsida kuni 15 000 eurot ehk kuni 70% eelarvest. Kokku on toetusmaht voorus 200 000 eurot.

Eesti Vabariik 100 kingituste taotlusvooru eesmärk on unikaalsete, uuenduslike algatuste käivitamine ning elluviimine. Eestimaale kingituseks sobivad teod ja ettevõtmised, mis viiakse ellu kohalike partnerite koostöös, mis loovad lastele kindlama tuleviku, mis teevad elu Eestimaal paremaks ja rõõmsamaks ning mille mõju kestab ka peale sünnipäeva.

Taotlemine toimub kahes etapis. Esimeses etapis oodatakse taotlejatelt ideid. 25. aprillil kella 15.00 tuleb saata vabas vormis idee, tegevuste meeskonna ja koostööpartnerite kirjeldus ning esmane eelarve. Laekunud ideedest valitakse mai lõpuks KÜSKi hindajate ja EV100 juhtrühma poolt välja 30 ideed, mis pääsevad teise vooru. Neil kolmekümnel on aega kuni 15. juuni kella 15.00, et esitada täielik allkirjastatud projekt.

Toetusotsused langetatakse augusti alguseks ning kulutusi saab tegema hakata alates septembrist 2017.
·         Taotlusvooru tingimused
·         Taotlusvorm

Vaata ka: http://kysk.ee/taotlusvoorud/ev100-ki17

EV100 tähistamiseks vajalike tegevuste teostamiseks saab taotlust esitada ka kohaliku omaalgatuse programmi kevadvooru. Maaelu peaspetsialist Mati Kallemetsa sõnul on kevadvooru tähtajaks 3. aprill 2017. Ka siin on oluline rõhk kogukonna kaasamisel.

http://kysk.ee/kop-taotlusvoorud/kop17-kevadvoor

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele